Over dit evenement

Aan de Keihoogteweg (Wissenkerke, Noord-Beveland), tussen minicamping Zeelucht en de inlaag Keihoogte staat buitendijks een oud dijkwachtershuisje. Jarenlang was dit huisje de uitvalsbasis van menig man die in weer en wind de dijk in de gaten hield. Ook nu heeft het af en toe nog deze functie.

Hangt de vlag uit dan is het huisje open en is er een Nationaal Park gids aanwezig. Samen ga je op ontdekkingstocht rond het huisje, de strekdam en het strandje. Op het strandje staat sinds kort een getijdenbak. Bij laag water kan je dan toch onder water beleven. Je zal verrast zijn wat je allemaal tegen komt. Ook binnen is er van alles te zien en doen.

 Bij slecht weer (regenachtig) is het gesloten.

Parkeren onder aan de dijk in de hoek bij inlaag Keihoogte. De trap op en dan zie je het huisje liggen.

Kontaktdetails & Öffnungszeiten

Öffnungszeiten

Von Sun Jul 07 2024
  • 07-07-202413:00 - 17:00
Von Sun Jun 30 2024
  • 30-06-202413:00 - 17:00
Von Sat Jun 29 2024
  • 29-06-202413:00 - 17:00
Von Sat Jul 13 2024
  • 13-07-202413:00 - 17:00
Von Thu Jul 18 2024
  • 18-07-202413:00 - 17:00
Von Sat Jul 20 2024
  • 20-07-202413:00 - 17:00
Von Fri Jul 26 2024
  • 26-07-202413:00 - 17:00
Von Wed Aug 14 2024
  • 14-08-202413:00 - 17:00
Von Sat Aug 17 2024
  • 17-08-202413:00 - 17:00
Von Sun Aug 18 2024
  • 18-08-202413:00 - 17:00
Von Wed Aug 21 2024
  • 21-08-202413:00 - 17:00
Von Sat Sep 14 2024
  • 14-09-202413:00 - 17:00
Von Sun Sep 29 2024
  • 29-09-202413:00 - 17:00
Von Sat Oct 12 2024
  • 12-10-202413:00 - 17:00
Von Thu Oct 24 2024
  • 24-10-202413:00 - 17:00
Von Fri Oct 25 2024
  • 25-10-202413:00 - 17:00
Von Sun Nov 03 2024
  • 03-11-202413:00 - 17:00
Von Sat Nov 23 2024
  • 23-11-202413:00 - 17:00
Von Sun Dec 08 2024
  • 08-12-202413:00 - 17:00

Kontaktdetails

Keihoogteweg
Wissenkerke
info@np-oosterschelde.nl
0113-211675


Bekijk route